فیضش را دیگران می برند سرشکستنش را ما!

 

 

نمی دانم چقدر حزب مجاهدین خلق را می شناسید؟من وقتی ایران بودم زیاد نمی شناختم .فرانسه آمدم به خاطر فضای باز سیاسی و اجتماعی اش متوجه فعالیت گسترده این حزب شدم. این حزب یکی از سرسخت ترین مخالفان سیاسی دولت ایران هست. این حزب هر ساله تظاهرات سراسری در پاریس دارد و بر علیه نظام حاکم ایران تظاهرات می کنند و با تبلیغات و پخش عکس و غیره ...

متاسفانه چیزی که باعث شد این مطلب را بنویسم این بود که این حزب برای سیاه لشگر در تظاهراتهایشان از افغانهای مقیم اروپا استفاده می کنند. مثلا بیست و ششم همین ماه تظاهراتی در پاریس دارند. به جای این که ایرانی های مقیم اینجا را جمع کنند بیشتر از افغانی ها استفاده می کنند. متاسفانه این ها خوب سرشت ما را شناخته اند می دانند افغانی جماعت دنبال گردش و سیر و سیاحت مجانی هست هر جایی بوی پول و امکانات خوب باشد به عاقبتش فکر نمی کنند. هم وطن های ما اندیشیدن به عاقبت فعالیت سیاسی آن هم برای یک کشوردیگر را نمی کنند. فکر گردش در پاریس برایشان جذاب تر هست. این حزب با امکانات بسیار عالی هم وطن هایمان را راهی پاریس می کند و در بهترین هتل ها اسکان داده بعد انها را در بسیار جاهای دیدنی پاریس برده و به قول هم وطن هایمان یک چکر حسابی و دل سیر می زنند آن هم مجانی!

جالب اینجاست که این حزب قبلادر لیست سیاه اتحادیه اروپا و دیگر کشورها قرار دارد. یعنی یک گروه تروریستی شناخته شده است.خوب مگر ایرانی اینجا کم هست که مخالف دولتشان باشد؟ اتفاقا خیلی هم زیاد هست اما در تظاهرات شرکت نمی کنند به خاطر این که اکثرشان در ایران رفت و آمد دارند و می ترسند پایشان به ایران رسید راهی زندان و بازجویی و .... شوند.

اکثر این هموطن هایمان که در این تظاهرات شرکت می کنند انسان های ناآگاه هستند که فقط گردش و چکر زدن برایشان مهم است. خیلی عده کمشان شاید از بیانیه روز تظاهرات سر در بیارند.

می توانید نام این حزب ایرانی در گوگل سرچ کنید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.

/ 3 نظر / 44 بازدید
تابش

خانم سجادی سلام با این حرف شما موافقم که ایرانی ها از ما سو استفاده میکنند ... راستش من خودم در تضاهرات شرکت نکرده ام، نه اینکه دوست ندارم ولی تا حالا وقت نکرده ام...در صورت امکان خیلی خوشحال هم هستم ... تازه دم شان گرم که این امکانات را به تضاهرات کننده گان میدهند برفرض هم اگر نمیداد اگر پولی داشتم از پولی شخصی ام می رفتم و میگفتم مرگ بر جمهوری اسلامی ... اونکه شما گفتید که هموطنان ما برای چکر این حرف ها میره این هم درسته ولی بیشتر این هست که عقده مندند، درد دارند ... میدونم که همه این ها ایرانی هست چه رژیم خلق چه رژیم ولایت فقه بالاخره هرکدوم شان به قدرت باشند افغانی همان خواهد بود که الان هست .... اصلا یادم نمیرود روزیکه در قم در المپیاد ریاضی یکی از همکلاسهای افغانی ام مدال اورد ولی مدالش را بهش علنی ندادند، حتی اعلام نکردند بخاطیریکه روحیه بچه های خود شون خورد میشوند من به بقیه برخورد های شون کارندارم اما این برخورد در مرگز اموزش و پرورش جمهوری اسلامی انجام شد و میشود و ....یکی از دوستانم بخاطر پوشش لباسش از دانشگاه شهید بهشتی تهران رد مرز شد با اینکه مدرک اقامتی داشت ... خودم را از ترم دوم

لیلا حیدری

زیاد مهم نیست اگر بناست چیزی برای کسی بماند ما که بخیل نیستیم [نیشخند]

سیدحمیدحسینی نسب

با سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارین از خداوند منان ارزوی موفقیت شما را دارم